بنر همکاری با صفرصد

مراحل همکاری در صفرصدمارکت

مرحله‌ی اول

* ابتدا باید به عنوان فروشنده ثبت نام کرده و منتظر بمانید تا از سمت 0100ماركت تایید شوید.
* در مراحل ثبت‌نام، پیغامی (پاپ آپ) مشاهده خواهید کرد که تایید آن به منزله‌ی امضای قرارداد است و از لحاظ قانونی الزام آور است. (نیازی به نسخه‌ی کاغذی قرارداد نیست).
* بعد از اینکه ایمیل تاییدیه‌ی 0100ماركت را دریافت کردید، در اولین قدم کافی‌ست به آدرس https://0100market.com/my-account/ مراجعه کنید.
* نام کاربری و رمز عبورتان را وارد کرده تا به پنلتان دسترسی پیدا کنید.

مرحله‌‌ی دوم

در قدم بعدی باید ایجاد محصول کنید یعنی محصولتان را نامگذاری کرده و تصویر آن را آپلود کنید.
شما می‌توانید از طریق پنل فروشندگان کالای خود را درج کنید:
1. زمانی که می‌خواهید محصولی را درج کنید، اگر نام تجاری (برند) شما از قبل در سیستم 0100ماركت ثبت نشده باشد باید فرم «درخواست ثبت برند» را تکمیل کنید.
2. از طريق صفحه ارتباط با ما درخواست ثبت برند خود را ثبت كنيد
3. ممکن است کالا نیاز به نوشتن شرح داشته باشد. شرح کالا، توضیحاتی راجع به ماهیت، ویژگی‌های اصلی و کاربردهای محصول است که کاربر نیاز به دانستن آن‌ها دارد.
4 . در فروشگاه اینترنتی 0100ماركت قوانین خاصی برای عکس‌های کالا وجود دارد، این قوانین برای یک‌دست کردن تصویر کالاهاست و دقیقا همان ویترین زیبا و مرتب یک فروشگاه آفلاین است.
بعد از اینکه در پنل مرکز فروشندگان فرآیند ایجاد محصول را انجام دادید، یعنی مشخصات کالایتان را درج و عکس‌های مربوط به کالا را بارگذاری کرده و انتشار دادید، منتظر بمانید تا کارشناسان 0100ماركت، محصول ایجاد شده را تایید کنند تا بتوانید کالایتان را قیمت‌گذاری کنید. اگر محصول شما از نظر درج محتوا پایین‌تر از استاندارد باشد، کارشناسان 0100ماركت مواردی که باید ویرایش شوند را در غالب یادداشت برایتان قرار ميدهند

مرحله‌ی سوم

۱ . مرحله‌ی سوم یکی از مهم‌ترین مراحل است، شما باید کالایتان را قیمت‌گذاری کنید. پس از قیمت‌گذاری، محصول شما روی سایت
0100ماركت موجود شده و فروش‌تان آغاز می‌شود.

مرحله‌ی چهارم

در این مرحله شما موفق شدید کالایتان را روی سایت 0100ماركت نمایش دهید. از اینجا به بعد منتظر فروش محصولاتتان باشید.
۱ . به‌محض اینکه اولین سفارشتان را دریافت کردید باید سفارش را محموله کرده، لیبل زده و با بسته‌بندی مناسب در زمان تعیین شده ارسال کنید.
٢ . برای این‌که آمار دقیقی از تاریخ سفارشات، جزییات سفارشات و موجودی کالایتان در انبار 0100ماركت داشته باشید می‌توانید از منوی سفارشات مشتریان در پنل اقدام کنید.
٣ . شما باید همیشه گزارشی از سفارشات نهایی شده‌ی خود، وضعیت یک سفارش از نظر فروش و یا مرجوع شدن کالاهایتان را داشته باشید. همچنین جزییات سفارشات مثل زمان سفارشات، زمان خروج کالا از انبار، وضعیت یک سفارش (فروش و مرجوعی ) ،کد سفارش، کد محصول و کد تنوع مواردی است که شما باید همیشه در جریان آن‌ها باشید.

مرحله‌ی پنجم

تا اینجای کار خیلی خوب جلو آمدید، شما محصولتان را درج و قیمت‌گذاری کردید و فروش کالایتان را در يكي از بهترين فروشگاه هاي آنلاین آغاز کردید.

مرحله ششم(نکته)

فقط یک نکته باقی مانده است. آمار دقیق فروش!
در داشبورد پنل فروشندگان اطلاعات کاملی وجود دارد که به شما کمک می‌کند تا میزان فروش ماه گذشته را بررسی کرده و با مقایسه ماه‌های قبل، برای آینده پیش‌بینی کنید. همچنین از روند صعود یا نزول فروشتان آگاهی پیدا می‌کنید.
همچنين دقت داشته باشيد شما بايد بعد از هفته دوم ميزان فروش خود را به ٤محصول در هفته برسانيد تا از كميسيون 7درصدي بهره مند شويد
کارشناسان ما در هر زمان آماده پاسخگویی برای رفع موانع فروش به فرد مورد تایید مجموعه شما خواهند بود،
با تشکر تیم فنی0100market

مزایای فروش آنلاین درصفرصدمارکت !

number1

فروش محصولات بدون محدودیت زمانی

در هر ساعت از شبانه روز محصولات شما در معرض دید مشتریان قرار میگیرد

number2

پنل اختصاصی قدرتمند

با شروع فروشندگی درصفرصد مارکت شما یک پنل اختصاصی کامل برای مدیریت و درج محصولات خود دریافت خواهید کرد

number3

ﺗﺴﻮﯾﻪ زود هنگام با فروشنده

طی قرارداد بسته شده با فروشنده و توافق تسویه حساب در زمان مشخص شده انجام خواهد شد همچنین امکان درخواست تسویه حساب به صورت جداگانه هم در پنل فروشندگان موجود است

فروش محصولات بدون محددودیت مکانی

محصولات خود را بدون وتبستگی به یک شهر یا یک مکان به تمامی مردم به فروش برسانید فروش خود را جندین برابر افزایش دهید