حق انصراف از خرید

بررسی اجمالی

سیاست بازپرداخت و بازگشت ما 7 روز طول می کشد. اگر 7روز از خرید شما گذشته باشد، نمی‌توانیم به شما بازپرداخت کامل یا تعویض ارائه کنیم.

برای واجد شرایط بودن بازگشت ، کالای شما باید استفاده نشده و در همان شرایطی باشد که آن را دریافت کرده اید. همچنین باید در بسته بندی اصلی باشد.

چندین نوع کالا از عودت معاف هستند. کالاهای فاسدشدنی مانند غذا، گل، روزنامه یا مجلات قابل برگشت نیستند. ما همچنین محصولاتی را که کالاهای بهداشتی ، مواد خطرناک یا مایعات یا گازهای قابل اشتعال هستند نمی پذیریم.

موارد غیر قابل برگشت اضافی:

کارت هدیه
محصولات نرم افزاری قابل دانلود
برخی از اقلام بهداشتی و مراقبت شخصی

برای تکمیل بازگشت شما، ما نیاز به رسید یا مدرک خرید داریم.

لطفا خرید خود را به سازنده ارسال نکنید.

شرایط خاصی وجود دارد که فقط بازپرداخت جزئی اعطا می شود:

کتاب با نشانه های آشکار استفاده
CD، DVD، نوار VHS، نرم افزار، بازی ویدیویی، نوار کاست، یا صفحه وینیل که باز شده است.
هر موردی که در شرایط اولیه خود نباشد، به دلایلی که به دلیل خطای ما نیست، آسیب دیده یا از بین رفته است.

توجه:
در صورتی که خریدار شخص حقوقی باشد، حق انصراف اعمال نمی شود.
برای واجد شرایط بودن استفاده از دوره 7 روزه حق انصراف، کالای سفارش داده شده نباید به روش دیگری به جز اطمینان از ماهیت، ویژگی ها و عملکرد کالا، همانطور که معمولاً برای آزمایش کالا در شرایط فیزیکی مجاز است، استفاده شود. فروشگاه صفرصدمارکت در صورتی که کالا برای مقاصدی غیر از تایید ماهیت، ویژگی ها و عملکرد کالا استفاده شده باشد یا کالا دارای علائم استفاده غیر یا فرسودگی فیزیکی باشد، فروشگاه اینترنتی صفرصد مارکت مجاز است مبلغ بازپرداخت را به نسبت ارزش کالا کاهش دهد.

 برای بازگرداندن کالا، فرم انصراف باید پر شود که در اینجا موجود است : پس از آن ,فرم باید به آدرس ایمیل 0100market@gmail.com ارسال شود، (اما حداکثر تا 7 روز پس از دریافت کالا)
هزینه های انجام شده در رابطه با بازگرداندن کالا به عهده خریدار خواهد بود، مگر در مواردی که دلیل بازگشت، کالای مرجوعی (اشتباه یا معیوب) باشد
 خریدار باید ظرف 7 روز پس از روز ارسال فرم، کالا را برگرداند یا مدرکی مبنی بر تحویل کالا در مدت فوق به متصدی یا سازمان حمل‌ونقل به صفر صد مارکت ارائه کند. در این صورت فروشگاه صفرصد مارکت فوراً تمام پرداخت های دریافتی از خریدار را حداکثر ظرف 14 روز پس از دریافت فرم انصراف، بازپرداخت میکند
فروشگاه اینترنتی صفر صد مارکت حق دارد تا زمان دریافت کالای موضوع قرارداد یا تا زمانی که خریدار مدارکی مبنی بر بازگرداندن کالا را ارائه ندهد، هر کدام که زودتر برسد، از بازپرداخت وجه خودداری کند.
توجه:
اگر خریدار به طور واضح روش تحویل دیگری غیر از ارزانترین روش تحویل معمولی ارائه شده توسط فروشگاه اینترنتی صفر صد مارکت را انتخاب کرده باشد، فروشگاه اینترنتی متعهد به بازپرداخت هزینه ای که بیش از هزینه روش تحویل عادی است به مصرف کننده نخواهد داشت. در صورتی که قیمت درج شده در وب سایت فروش صفرصدمارکت به دلیل وجود خطا به میزان قابل توجهی کمتر از قیمت معمول بازار کالا باشد، فروشگاه اینترنتی صفر صدمارکت حق انصراف از معامله فروش را دارد و از خریدار درخواست بازگشت کالا را دارد،

 حق تعویض کالا در صفرصد مارکت

هنگامی که مشتری بخواهد به میل خود کالا را مبادله کند، در ابتدا مشتری باید کالای سفارش داده شده را برگرداند. هزینه های انجام شده در رابطه با استرداد کالا به عهده مشتری می باشد. پس از آن مشتری باید یک خرید دیگر در فروشگاه صفر صد مارکت انجام دهد. در صورتی که کالای مرجوعی سالم و بدون آسیب باشد، صفر صد مارکت مبلغ پرداختی بابت کالای مرجوعی را برمی گرداند.
 در صورتی که کالای فروخته شده به خریدار با شرایط و ضوابط قرارداد مطابقت نداشته باشد یا به دلیل نقصی که کالا از قبل در زمان تحویل که ظرف مدت دو روز از لحظه تحویل فاش شده است، وجود داشته باشد صفر صد مارکت مسئول است.
در صورت آشکار شدن ایراد، خریدار حق دارد حداکثر ظرف مدت دو روز با ارسال ایمیل به آدرس 0100market@gmail.com یا تماس با شماره 09050377768 با بخش نظارت فروشگاه اینترنتی صفر صد مارکت تماس بگیرد.
توجه:
صفر صد مارکت هیچ گونه مسئولیتی در قبال ایراداتی که پس از تحویل کالا به خریدار رخ داده است نخواهد داشت.
در صورتی که کالای خریداری شده از صفرصدمارکت دارای ایراداتی باشد که به عهده فروشگاه اینترنتی صفرصدمارکت می باشد، فروشگاه اینترنتی صفر صد مارکت کالای معیوب را تعمیر یا تعویض می نماید. در صورتی که امکان تعمیر یا تعویض کالا وجود نداشته باشد، فروشگاه اینترنتی تمامی وجوه پرداختی در رابطه با قرارداد فروش را به خریدار پس خواهد داد.